המומחיות

מעטפת מקצועית עוצמתית ומקיפה

אדריכלות

הכל מתחיל בתכנון. האדריכלות מהווה כוח מניע ומשמעותי בהתפתחות הנדל"ן במדינת ישראל, תפקיד האדריכל הוא קריטי להצלחת הפרויקט ויכולת הסנכרון בינו לבין שאר הגורמים מחזקת את היתכנותו המיטבית.

שמאות

עסקאות מורכבות כמו נדל"ן מצריכות הבנה נרחבת, עדכנית ומעמיקה הניתנת בליווי צמוד ומקצועי של שמאי מקרקעין. ההבדל בין פרויקט שבו כל הצדדים יוצאים נשכרים לכזה שפחות- טמון פעמים רבות במקצועיותו של השמאי וביכולת שלו ללוות את הפרויקט באופן אופטימלי.

מימון

בלוני החמצן של כל פרויקט נדל"ן. אומנות מקצועית המספקת מענה לאתגרים פיננסים-מימונים מורכבים ויצירת פתרונות תוך שילוב של יעוץ אסטרטגי, חיבורים עסקיים, העמדת מימון וגיוס השקעות מגורמים שונים.

ליווי משפטי

ליווי משפטי רחב, צמוד ומקצועי הינו כזה המתבסס על היכרות מעמיקה עם ענף הנדל"ן ומלווה את היזם לכל אורך חיי הפרויקט משלב ההתארגנות הראשונית דרך שלבי הייזום, ועד לסיומו המוצלח, תוך מתן פתרונות יצירתיים לבעיות העשויות לצוץ במהלך מיזמים מורכבים אלו.

ליווי יזמים בדרך להתחדשות עירונית

פרויקט התחדשות עירונית הוא מורכב יותר מפרויקט יזמי רגיל, הוא דינמי, מסובך ורב תהפוכות וככזה הוא דורש ליווי של מומחה בעל ניסיון רב וראיה רחבה ואינטגרטיבית של מארג התהליכים הנדרשים למימושו וקידומו.

ליווי פיננסי

ניהול וליווי פיננסי מקצועי ומיטבי של פרויקטי נדל"ן, הינו בעל חשיבות עליונה להצלחת הפרויקט. ליווי נכון יתמוך ביזמים ויאפשר להם לעבוד בצורה רציפה ושקטה, תוך צמצום למינימום של התשומות הנדרשות מהבנק והיזם בכל נקודות החיכוך.

רישוי וניהול פרויקטים

רישוי וניהול פרויקטים מיטבי מושתת על שירות מקצועי, היקפי ואיכותי, משלב ראשית ההתקשרות ועד לשלב הגמר והמסירה. העמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניהול מאפשרת ליזם שקט נפשי וביטחון מקצועי לצד עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

שיווק ומכירות

אסטרטגיית שיווק ומכירות מקצועית הנשענת על מחקרי שוק, הכרת קהלי היעד, יצירתיות וגמישות מחשבתית והבנת דרישות הרוכשים והיזמים, מאפשרת יצירת תשואה מקסימלית על ההשקעה בשיווק הפרויקט.

סטנדרט חדש בניהול הליכי המיזם וסינכרון מיטבי בין כלל תחומי העשייה הנדלנ"ית

גלילה למעלה דילוג לתוכן