המומחיות

תחום אדריכלות

ראש התחום - אמיר שוורץ

האדריכלות מהווה כוח מניע ומשמעותי בהתפתחות הנדל"ן במדינת ישראל, כאשר האדריכל עומד בראשו של כל פרויקט בנייה, מנצח ומשלב בין שאיפותיו של היזם לבין תנאי השטח, חוקי הבנייה ומגבלות התקציב, באמצעות תכנון קפדני, יצירתיות וניהול מדוקדק אשר יתגבשו ליצירה ארטיקטונית המהווה את הקשר בין הפרט למרקם האורבני הסובב אותו.

אמיר שוורץ

אדריכל ושותף במשרד האדריכלים תימור שוורץ העוסק במגוון רחב של תחומי תכנון החל ממלונאות ומסחר וכלה במגורי יוקרה, תכניות אב, שכונות מגורים והתחדשות עירונית.

כאדריכל אני שואף לרמת מעורבות ומצויינות יוצאת מגדר הרגיל וזאת על מנת להשיג את רמת התכנון והביצוע הגבוהים ביותר, מתוך הבנה שמתן שירות ללקוחותיי תוך מציאת הפתרונות הנכונים לקידום הפרויקטים שלהם- חשובים באותה מידה כמו היצירתיות האדריכליות.

לתכנון נדל"ן במאה ה 21 בישראל ישנה חשיבות היסטורית, מדינת ישראל מתמודדת ותתמודד בשנים הבאות עם אתגרים רבים כגון: צפיפות עירונית, משבר דיור, ריכוזי אוכלוסיה, התחדשות עירונית ועיור- עלינו האדריכלים מוטלת אחריות גדולה לתכנון מצוין אשר יתמודד כהלכה עם כלל האתגרים וישאר ראוי גם הרבה שנים לאחר בנייתו.

אנו מקדמים את רעיונות הבנייה הירוקה ומאמינים שחלק הכרחי מהתפתחות עירונית בריאה הינה הדאגה והחשיבה בה היזם והאדם הפרטי חשובים לא פחות מהעיר ויושביה.

גלילה למעלה דילוג לתוכן