המומחיות

תחום התחדשות עירונית

ראש התחום - מיכאל בנאין

התוכניות של התחדשות עירונית מפתות ורבים מעוניינים להצטרף למהלך ולהפוך שיכוני רכבת או בניינים ישנים ומתפוררים לבתים מודרניים בתכנון עכשווי. אך חזון לחוד ומציאות לחוד. הבירוקרטיה וההתנהלות בפרויקטים של פינוי בינוי עלולה להיות ארוכה ומתישה, על מנת לחולל שינוי ולהוביל פרויקטים מבוקשים באזורי ביקוש, יש לפעול בצורה מדויקת ויעילה תוך סינכרון הרמוני של כלל העוסקים במלאכה.

מיכאל בנאין

עו"ד מיכאל בנאין, יזם ובעלים של קבוצת בנאין המתמחה במנהלת דיירים בפרויקטי התחדשות עירונית, בוגר תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים, עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי.

כיזם שעבר את כל שרשרת החיול בתחום בדרך להגשמת החלום הנדל"ני ומאחוריו עשרות פרויקטי התחדשות עירונית מורכבים ומוצלחים, מקדם תפיסה אחרת לשיטה המוכרת בפינוי בינוי, ותכליתה צירוף הקבלן המוביל רק לאחר שינוי התב"ע, שיטה זו חוללה שינוי משמעותי וקוצרת הצלחה בתכנון פרויקטים רבים המתקדמים בקצב מהיר, תוך ניצול המשאבים בצורה יעילה ומיטבית.

אחת הסיבות לעיכובים בפרויקטי התחדשות עירונית היא שיזמים אינם מקדישים את כל זמנם לעיסוק בפרויקט ולכן הפרויקטים נדחים שוב ושוב. רק בעזרת התמקדות בלעדית בפרויקטים, הנסמכת על ניסיון מקצועי והכרות עמוקה ומיטבית את התחום וליווי צמוד של התהליך במכבש הבירוקרטי  – ניתן לראות התקדמות מהירה ואפקטיבית.

גלילה למעלה דילוג לתוכן