המומחיות

תחום מימון

ראש התחום - מיכל בר-און

מימון יכול לתעתע. לקיחת מימון שאינו מתאים בדיוק לצרכי החברה והפרויקט עשוי להתגלות כחרב פיפיות שעלולה להוביל את החברה לכדי אסון תזרימי. מאידך, מימון נכון מסייע לצמיחה בפעילות החברה, פיזור סיכונים, מרחב תמרון תזרימי, וניהול מספר פרויקטים רב יותר במקביל.

מיכל בר-און

רו"ח, כלכלנית,  MBA במנהל עסקים עם התמחות במימון. בעלים של קבוצת בר-און גרופ. פתרונות מימון, השקעות הון ואסטרטגיה פיננסית. 

בר-און מתמחה בהרחבת אופק האפשרויות העסקיות של לקוחותיה, יעוץ אסטרטגי, מציאת מענה לאתגרים עסקיים, פיננסים-מימונים מורכבים, יצירת פתרונות תוך שילוב מימון והשקעות מגורמים שונים (לרבות בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, קרנות, גופי נוסטרו, שותפים עסקיים ומשקיעים).

מיכל  בעלת ניסיון מקצועי של כ-22 שנה בעולם העסקי בכלל ובפן הכלכלי פיננסי בפרט, כיהנה בעבר בתפקידי ניהול מהבכירים בשוק ההון ושמשה דירקטורית בחברות השקעה, ביטוח, וקרנות שונות. בר-און לוותה בין היתר, עסקאות רכישה ומימון שהיו כרוכות בבניית מתווי מימון מורכבים לעיתים תוך שילוב של יותר מגורם מממן אחד, ניהלה והובילה מו"מ במסגרת עסקאות מאתגרות או מול שותפים בעלי אינטרסים שונים, והתמחתה בגיבוש שותפויות וחיבורים אסטרטגים או פיננסיים בין גורמים שונים.

לא מעט חברות אינן מצליחות, להעמיד לעצמן מקורות מימון ראויים, אופטימאלים ומדויקים שיספקו את צרכי פעילותן העסקית. דרך איפיון צרכיה העסקיים והפיננסיים של  החברה, ניצול יעיל יותר של מגוון הבטוחות הקיימות לה, והכרות עם מגוון רחב של פתרונות פוטנציאלים, ניתן לאתר ולייצר את הפתרון המימוני האופטימאלי- קווי אשראי, מסגרות, הלוואות, השלמות הון ו/או שותפים אסטרטגים הדרושים לאותה החברה או לאותו הפרויקט הספציפי.

בר-און מייצגת את הלקוח בפני גופי המימון או השותפים האסטרטגים/פיננסים השונים, תוך ליווי צמוד, לרבות הכנת הלקוח לעסקה, בניית והובלת תהליך התמחרות מול הגורמים הפוטנציאלים ועד להשלמת העסקה.

אנו נותנים מענה מקצועי לצרכי מימון שונים בין היתר: איתור משקיעים ושותפים עסקים אסטרטגים או פיננסים לפרויקט או לחברה, פתרונות מימון להתחדשות עירונית, יזמות מסוגים שונים, נכסים מניבים, רכישת קרקעות ונכסים, לווי פרויקטים יזמיים מורכבים בארץ ובעולם, פתרונות מימון לקבוצות רכישה, פתרונות מימון לרכישת חברות (אמצעי שליטה), הרחבת מסגרות אשראי להון חוזר, יעוץ להנפקות פרטיות, ועוד.

גלילה למעלה דילוג לתוכן