המומחיות

תחום רישוי וניהול פרויקטים

ראש התחום - לירון סלוניקי

כל פרויקט נדל"ן קטן כגדול דורש תכנון מעמיק, ידע, קשרים מקצועיים והיכרות אישית עם קשת רחבה של גופים ואנשי מפתח רלוונטיים. מנהל הפרויקט הוא למעשה איש הקשר שלכם "מבפנים", שניסיונו הרב שצבר לאורך השנים יעמוד לרשותכם ויביא למיקסום והצלחת הפרויקט שלכם, לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים.

לירון סלוניקי

לירון סלוניקי, כלכלנית בעלת התמחות בשמאות מקרקעין, בעלים ומנכ"לית של חברת ניהול תכנון וקידום פרויקטים OPA נדל"ן, עתירת ידע בתחום ניהול ורישוי פרויקטי נדל"ן מגוונים בכל ההיקפים ברחבי הארץ, מומחית בניהול פרויקטים, קידום התכנון והרישוי עבור יזמים בתהליך היתר הבנייה, וטופס 4. 

אני מאמינה שאם אפשר להפוך את הדברים לפשוטים יותר – זאת, ככל הנראה, הדרך הנכונה יותר לפעולה אפקטיבית, דרכה ניתן להקל על יזמים בניהול פרויקטים, תוך הקפדה על לוח זמנים ותקציב שהוגדר מראש. 

ניהול נכון יאפשר לכם לנצח על התזמורת המורכבת והעדינה של פרויקט הבנייה שיזמתם, דרך פיקוח וקידום היתרי הבנייה, ויצירת תקשורת מיטבית, ברורה ורציפה, שהשומרת על האינטרס שלכם, מול היועצים השונים בפרויקט ואל מול הרשויות.

אנו לוקחים תחת חסותנו את בניית לוחות הזמנים לפרויקט, ניהול צוות היועצים, קידום הליך הרישוי בעירייה, מילוי התנאים להיתר וכאמור, הוצאת טופס 4 המיוחל, ובכך חוסכים משאבים, זמן, והתמודדות עם כל הביורוקרטיה הכרוכה בתהליך, תוך קיצור משמעותי של לוחות הזמנים וניווט הפרויקט בדרך הבטוחה להצלחה.

גלילה למעלה דילוג לתוכן